Contactează-ne

Ține legătura cu noi

Vă rugăm să completați formularul de mai jos și să ne furnizați detaliile necesare, iar noi vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.

Rămânem conectați!

Romania

Sediu Another Distribution Company Group

Str. Vavilov, Nr. 2, Oradea, Jud. Bihor, ROMÂNIA
Cod poștal: 410583

Sucursala Vânzări – București
Another Distribution Company Group

Str. Foișorului Nr. 107, Et. 2, Sector 3, București, ROMÂNIA
Cod poștal: 031183

Logistică centrală

Str. Liliacului nr. 2/A, Livada de Bihor, Jud. Bihor, ROMÂNIA
Email: logistica.livada@adc.ro

ADC Management Board

Marian Magda

Solar Divison Manager

marian.magda@adc.ro

+40 741 094 099

HQ, Romania

ADC Sustainable - Solar

Cristian Creanga

Business Development Manager

cristian.creanga@adc.ro

+40 729 072 929

Bucharest Office, Romania

Oprescu Alexandra

Buyer

alexandra.oprescu@adc.ro

+40 774 005 095

Bucharest Office, Romania

Raul Naghi

Account Manager

raul.naghi@adc.ro

+40 770 693 106

Oradea – HQ, Romania

Beatrice Ciubuca

Account Manager

beatrice.ciubuca@adc.ro

+40 0774 098 070

Oradea – HQ, Romania

ADC Distri & Telco

Marius Tambrescu

Chief Commercial Officer

marius.tambrescu@adc.ro

+40 773 715 749

Bucharest Office, Romania

Iuliana Dinu

Account Manager

iuliana.dinu@adc.ro

+40 772 097 949

Bucharest Office, Romania

Otilia Apostol

Account Manager

otilia.apostol@adc.ro

+40 770 397 618

Bucharest Office, Romania

Catalin Irimia

Buyer

catalin.irimia@adc.ro

+40 770 327 951

Bucharest Office, Romania

Lucian Petrescu

Product manager

lucian.petrescu@adc.ro

+40 772 163 210

Bucharest Office, Romania

Czech Republic

Headquarter

Another Distribution Company Czech Republic s.r.o.

Na Pankráci 1618/30, 140 00 Prague Czech Republic

Logistics & Customer Service

Maurice Ward & Co. s.r.o.

CTPark Prague Airport, Gate 320 Nad Kovárnou 185, 252 68 Kněževes Czech Republic


ADC CZ Management Board

Sylwia Anasiewicz

General Manager

sylwia@adconline.cz

+420 775 287 185

ADC CZ Team

Peter Todorv

Key Account Manager

peter.todorov@adconline.cz

+420 776 157 607

Hungary

Headquarter

Another Distribution Company Hungary Kft

HQ: 9021 Győr, Sarkantyú köz 5.

ADC Hungary

Attila Pallo

General Manager

attila.pallo@adc.ro

+40 770 252 669