Kontaktujte nás

Zůstaňte s námi v kontaktu

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a poskytněte nám potřebné údaje a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Zůstaňme ve spojení!

Romania

Sídlo

Str. Vavilov Nr. 2 410583 Oradea, Jud. Bihor, ROMANIA

Prodejní pobočka - Bukurešť

Str. Foisorului Nr. 107 Et. 2 031183 Bucuresti, Sector 3, ROMANIA

Centrální logistika

Livada de Bihor, Str. Liliacului nr. 2/A, Oradea, Jud. Bihor, ROMANIA
Email: logistica.oradea@adc.ro, logistica.livada@adc.ro

ADC Management Board

Marian Magda

Solar Divison Manager

marian.magda@adc.ro

+40 741 094 099

HQ, Romania

ADC Sustainable - Solar

Cristian Creanga

Business Development Manager

cristian.creanga@adc.ro

+40 729 072 929

Bucharest Office, Romania

Oprescu Alexandra

Buyer

alexandra.oprescu@adc.ro

+40 774 005 095

Bucharest Office, Romania

Raul Naghi

Account Manager

raul.naghi@adc.ro

+40 770 693 106

Oradea – HQ, Romania

Beatrice Ciubuca

Account Manager

beatrice.ciubuca@adc.ro

+40 0774 098 070

Oradea – HQ, Romania

ADC Distri & Telco

Marius Tambrescu

Chief Commercial Officer

marius.tambrescu@adc.ro

+40 773 715 749

Bucharest Office, Romania

Iuliana Dinu

Account Manager

iuliana.dinu@adc.ro

+40 772 097 949

Bucharest Office, Romania

Otilia Apostol

Account Manager

otilia.apostol@adc.ro

+40 770 397 618

Bucharest Office, Romania

Catalin Irimia

Buyer

catalin.irimia@adc.ro

+40 770 327 951

Bucharest Office, Romania

Lucian Petrescu

Product manager

lucian.petrescu@adc.ro

+40 772 163 210

Bucharest Office, Romania

Czech Republic

Headquarter

Another Distribution Company Czech Republic s.r.o.

Na Pankráci 1618/30, 140 00 Prague Czech Republic

Logistics & Customer Service

Maurice Ward & Co. s.r.o.

CTPark Prague Airport, Gate 320 Nad Kovárnou 185, 252 68 Kněževes Czech Republic


ADC CZ Management Board

Sylwia Anasiewicz

General Manager

sylwia@adconline.cz

+420 775 287 185

ADC CZ Team

Peter Todorv

Key Account Manager

peter.todorov@adconline.cz

+420 776 157 607

Hungary

Headquarter

Another Distribution Company Hungary Kft

HQ: 9021 Győr, Sarkantyú köz 5.

ADC Hungary

Attila Pallo

General Manager

attila.pallo@adc.ro

+40 770 252 669